divendres, 26 d’agost de 2011

CALENDARI I HORARIS 2011-2012


TERRITORIAL CATALANA FUTBOL SALA, GRUP 2 Temporada 2011-2012


Versión Resumida
Jornada 1 (02-10-2011) Campo Fecha / Hora
AUTONAYOX TARREGA "A" ALCOVER, C.E. "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 01-10-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" BORGES, F.S. "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 01-10-2011 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal Amposta 01-10-2011 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 01-10-2011 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal Altafulla 01-10-2011 - 18:30
TORTOSA CD "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 01-10-2011 - 19:30
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 01-10-2011 - 17:30
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal La Pineda 01-10-2011 - 16:00

Jornada 2 (09-10-2011) Campo Fecha / Hora
ALCOVER, C.E. "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Municipal Alcover 08-10-2011 - 19:30
BORGES, F.S. "A" AUTONAYOX TARREGA "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 08-10-2011 - 18:30
BOTARELL FC "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 08-10-2011 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PUIGCERDA, C.E. 08-10-2011 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" MONT-ROIG CE "A" PAVELLO ALCARRAS 09-10-2011 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" ALTAFULLA FS "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 08-10-2011 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal Alforja 08-10-2011 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 08-10-2011 - 19:00

Jornada 3 (16-10-2011) Campo Fecha / Hora
ALCOVER, C.E. "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal Alcover 15-10-2011 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" BOTARELL FC "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 15-10-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 15-10-2011 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal Amposta 15-10-2011 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 15-10-2011 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Municipal Altafulla 15-10-2011 - 18:30
TORTOSA CD "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 15-10-2011 - 19:30
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal La Pineda 15-10-2011 - 16:00

Jornada 4 (23-10-2011) Campo Fecha / Hora
BORGES, F.S. "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 22-10-2011 - 18:30
BOTARELL FC "A" ALCOVER, C.E. "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 22-10-2011 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" AUTONAYOX TARREGA "A" PUIGCERDA, C.E. 22-10-2011 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" SANT JULIA, C.E. "A" PAVELLO ALCARRAS 23-10-2011 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 22-10-2011 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Municipal Alforja 22-10-2011 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" ALTAFULLA FS "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 22-10-2011 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" TORTOSA CD "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 22-10-2011 - 17:30

Jornada 5 (30-10-2011) Campo Fecha / Hora
BORGES, F.S. "A" BOTARELL FC "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 29-10-2011 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal Alcover 29-10-2011 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" ALCARRAS, F.S. "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 29-10-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 29-10-2011 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Municipal Amposta 29-10-2011 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 29-10-2011 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal Altafulla 29-10-2011 - 18:30
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal La Pineda 29-10-2011 - 16:00

Jornada 6 (06-11-2011) Campo Fecha / Hora
BOTARELL FC "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 05-11-2011 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" BORGES, F.S. "A" PUIGCERDA, C.E. 05-11-2011 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" ALCOVER, C.E. "A" PAVELLO ALCARRAS 06-11-2011 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" AUTONAYOX TARREGA "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 05-11-2011 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal Alforja 05-11-2011 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 05-11-2011 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" MONT-ROIG CE "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 05-11-2011 - 17:30
TORTOSA CD "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 05-11-2011 - 19:30

Jornada 7 (13-11-2011) Campo Fecha / Hora
BOTARELL FC "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 12-11-2011 - 19:00
BORGES, F.S. "A" ALCARRAS, F.S. "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 12-11-2011 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal Alcover 12-11-2011 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 12-11-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 12-11-2011 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal Amposta 12-11-2011 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 12-11-2011 - 18:15
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Municipal La Pineda 12-11-2011 - 16:00

Jornada 8 (20-11-2011) Campo Fecha / Hora
FUTSAL PUIGCERDA "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PUIGCERDA, C.E. 19-11-2011 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" BOTARELL FC "A" PAVELLO ALCARRAS 20-11-2011 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" BORGES, F.S. "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 19-11-2011 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Municipal Alforja 19-11-2011 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" AUTONAYOX TARREGA "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 19-11-2011 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" SANT JULIA, C.E. "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 19-11-2011 - 17:30
TORTOSA CD "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 19-11-2011 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Municipal Altafulla 19-11-2011 - 18:30

Jornada 9 (27-11-2011) Campo Fecha / Hora
FUTSAL PUIGCERDA "A" ALCARRAS, F.S. "A" PUIGCERDA, C.E. 26-11-2011 - 18:00
BOTARELL FC "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 26-11-2011 - 19:00
BORGES, F.S. "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 26-11-2011 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal Alcover 26-11-2011 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 26-11-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" TORTOSA CD "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 26-11-2011 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Municipal Amposta 26-11-2011 - 17:00
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Municipal La Pineda 26-11-2011 - 16:00

Jornada 10 (04-12-2011) Campo Fecha / Hora
ALCARRAS, F.S. "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PAVELLO ALCARRAS 04-12-2011 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 03-12-2011 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal Alforja 03-12-2011 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" BORGES, F.S. "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 03-12-2011 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" ALCOVER, C.E. "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 03-12-2011 - 17:30
TORTOSA CD "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 03-12-2011 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal Altafulla 03-12-2011 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 03-12-2011 - 18:15

Jornada 11 (18-12-2011) Campo Fecha / Hora
ALCARRAS, F.S. "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PAVELLO ALCARRAS 18-12-2011 - 12:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PUIGCERDA, C.E. 17-12-2011 - 18:00
BOTARELL FC "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 17-12-2011 - 19:00
BORGES, F.S. "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 17-12-2011 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal Alcover 17-12-2011 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" ALTAFULLA FS "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 17-12-2011 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" MONT-ROIG CE "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 17-12-2011 - 19:00
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Municipal La Pineda 17-12-2011 - 16:00

Jornada 12 (08-01-2012) Campo Fecha / Hora
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 07-01-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal Alforja 07-01-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 07-01-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" BOTARELL FC "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 07-01-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 07-01-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Municipal Altafulla 07-01-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 07-01-2012 - 18:15
ANGELS AMPOSTA CE "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal Amposta 07-01-2012 - 17:00

Jornada 13 (15-01-2012) Campo Fecha / Hora
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 14-01-2012 - 16:00
ALCARRAS, F.S. "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" PAVELLO ALCARRAS 15-01-2012 - 12:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PUIGCERDA, C.E. 14-01-2012 - 18:00
BOTARELL FC "A" TORTOSA CD "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 14-01-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" ALTAFULLA FS "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 14-01-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Municipal Alcover 14-01-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 14-01-2012 - 17:30
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal La Pineda 14-01-2012 - 16:00

Jornada 14 (29-01-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Municipal La Pineda 28-01-2012 - 16:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 28-01-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" ALCARRAS, F.S. "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 28-01-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 28-01-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal Altafulla 28-01-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 28-01-2012 - 18:15
ANGELS AMPOSTA CE "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Municipal Amposta 28-01-2012 - 17:00
SANT JULIA, C.E. "A" AUTONAYOX TARREGA "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 28-01-2012 - 19:00

Jornada 15 (05-02-2012) Campo Fecha / Hora
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal Alforja 04-02-2012 - 17:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 04-02-2012 - 16:00
ALCARRAS, F.S. "A" TORTOSA CD "A" PAVELLO ALCARRAS 05-02-2012 - 12:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" ALTAFULLA FS "A" PUIGCERDA, C.E. 04-02-2012 - 18:00
BOTARELL FC "A" MONT-ROIG CE "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 04-02-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 04-02-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal Alcover 04-02-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 04-02-2012 - 17:30

Jornada 16 (12-02-2012) Campo Fecha / Hora
ALCOVER, C.E. "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal Alcover 11-02-2012 - 19:30
BORGES, F.S. "A" SANT JULIA, C.E. "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 11-02-2012 - 18:30
BOTARELL FC "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 11-02-2012 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" MONT-ROIG CE "A" PUIGCERDA, C.E. 11-02-2012 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" ALTAFULLA FS "A" PAVELLO ALCARRAS 12-02-2012 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" TORTOSA CD "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 11-02-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal Alforja 11-02-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 11-02-2012 - 19:00

Jornada 17 (26-02-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Municipal La Pineda 25-02-2012 - 16:00
AUTONAYOX TARREGA "A" BORGES, F.S. "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 25-02-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" BOTARELL FC "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 25-02-2012 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal Amposta 25-02-2012 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 25-02-2012 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal Altafulla 25-02-2012 - 18:30
TORTOSA CD "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 25-02-2012 - 19:30
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 25-02-2012 - 17:30

Jornada 18 (04-03-2012) Campo Fecha / Hora
BORGES, F.S. "A" ALCOVER, C.E. "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 03-03-2012 - 18:30
BOTARELL FC "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 03-03-2012 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" SANT JULIA, C.E. "A" PUIGCERDA, C.E. 03-03-2012 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PAVELLO ALCARRAS 04-03-2012 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" MONT-ROIG CE "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 03-03-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Municipal Alforja 03-03-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" TORTOSA CD "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 03-03-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 03-03-2012 - 17:30

Jornada 19 (11-03-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal La Pineda 10-03-2012 - 16:00
ALCOVER, C.E. "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal Alcover 10-03-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 10-03-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" ALCARRAS, F.S. "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 10-03-2012 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal Amposta 10-03-2012 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 10-03-2012 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal Altafulla 10-03-2012 - 18:30
TORTOSA CD "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 10-03-2012 - 19:30

Jornada 20 (18-03-2012) Campo Fecha / Hora
BOTARELL FC "A" BORGES, F.S. "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 17-03-2012 - 19:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" ALCOVER, C.E. "A" PUIGCERDA, C.E. 17-03-2012 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" AUTONAYOX TARREGA "A" PAVELLO ALCARRAS 18-03-2012 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" SANT JULIA, C.E. "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 17-03-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Municipal Alforja 17-03-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" MONT-ROIG CE "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 17-03-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" ALTAFULLA FS "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 17-03-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 17-03-2012 - 19:30

Jornada 21 (25-03-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal La Pineda 24-03-2012 - 16:00
BORGES, F.S. "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 24-03-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal Alcover 24-03-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 24-03-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 24-03-2012 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" Pavello Municipal Amposta 24-03-2012 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 24-03-2012 - 18:15
ALTAFULLA FS "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal Altafulla 24-03-2012 - 18:30

Jornada 22 (01-04-2012) Campo Fecha / Hora
FUTSAL PUIGCERDA "A" BOTARELL FC "A" PUIGCERDA, C.E. 31-03-2012 - 18:00
ALCARRAS, F.S. "A" BORGES, F.S. "A" PAVELLO ALCARRAS 01-04-2012 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" ALCOVER, C.E. "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 31-03-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal Alforja 31-03-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" SANT JULIA, C.E. "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 31-03-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 31-03-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 31-03-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Municipal Altafulla 31-03-2012 - 18:30

Jornada 23 (15-04-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal La Pineda 14-04-2012 - 16:00
BOTARELL FC "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 14-04-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 14-04-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pavello Municipal Alcover 14-04-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 14-04-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 14-04-2012 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" TORTOSA CD "A" Pavello Municipal Amposta 14-04-2012 - 17:00
MONT-ROIG CE "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 14-04-2012 - 18:15

Jornada 24 (22-04-2012) Campo Fecha / Hora
ALCARRAS, F.S. "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" PAVELLO ALCARRAS 22-04-2012 - 12:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" BOTARELL FC "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 21-04-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal Alforja 21-04-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" ALCOVER, C.E. "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 21-04-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" AUTONAYOX TARREGA "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 21-04-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 21-04-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Municipal Altafulla 21-04-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 21-04-2012 - 18:15

Jornada 25 (29-04-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Municipal La Pineda 28-04-2012 - 16:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PUIGCERDA, C.E. 28-04-2012 - 18:00
BOTARELL FC "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 28-04-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 28-04-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pavello Municipal Alcover 28-04-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" TORTOSA CD "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 28-04-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" ALTAFULLA FS "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 28-04-2012 - 19:00
ANGELS AMPOSTA CE "A" MONT-ROIG CE "A" Pavello Municipal Amposta 28-04-2012 - 17:00

Jornada 26 (06-05-2012) Campo Fecha / Hora
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" ALCARRAS, F.S. "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 05-05-2012 - 16:00
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal Alforja 05-05-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" BOTARELL FC "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 05-05-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" BORGES, F.S. "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 05-05-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 05-05-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal Altafulla 05-05-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" SANT JULIA, C.E. "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 05-05-2012 - 18:15
ANGELS AMPOSTA CE "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Municipal Amposta 05-05-2012 - 17:00

Jornada 27 (13-05-2012) Campo Fecha / Hora
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal La Pineda 12-05-2012 - 16:00
ALCARRAS, F.S. "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PAVELLO ALCARRAS 13-05-2012 - 12:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" PUIGCERDA, C.E. 12-05-2012 - 18:00
BOTARELL FC "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 12-05-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" TORTOSA CD "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 12-05-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" ALTAFULLA FS "A" Pavello Municipal Alcover 12-05-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" MONT-ROIG CE "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 12-05-2012 - 17:30
SANT JULIA, C.E. "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 12-05-2012 - 19:00

Jornada 28 (20-05-2012) Campo Fecha / Hora
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" Pavello Municipal Alforja 19-05-2012 - 17:00
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" ALCARRAS, F.S. "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 19-05-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 19-05-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" BOTARELL FC "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 19-05-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal Altafulla 19-05-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" ALCOVER, C.E. "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 19-05-2012 - 18:15
ANGELS AMPOSTA CE "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal Amposta 19-05-2012 - 17:00
SANT JULIA, C.E. "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 19-05-2012 - 19:00

Jornada 29 (03-06-2012) Campo Fecha / Hora
TECNOVIT ALFORJA CFS "A" CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" Pavello Municipal Alforja 02-06-2012 - 17:00
LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" CAMP MUNICIPAL D'ESP. LA SEU U 02-06-2012 - 16:00
ALCARRAS, F.S. "A" BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" PAVELLO ALCARRAS 03-06-2012 - 12:00
FUTSAL PUIGCERDA "A" TORTOSA CD "A" PUIGCERDA, C.E. 02-06-2012 - 18:00
BOTARELL FC "A" ALTAFULLA FS "A" Pista Poliesportiva Coberta Botarell 02-06-2012 - 19:00
BORGES, F.S. "A" MONT-ROIG CE "A" PAVELLO FRANCESC MACIÀ 02-06-2012 - 18:30
ALCOVER, C.E. "A" ANGELS AMPOSTA CE "A" Pavello Municipal Alcover 02-06-2012 - 19:30
AUTONAYOX TARREGA "A" SANT JULIA, C.E. "A" PAVELLO MPAL. DE TARREGA (D) 02-06-2012 - 17:30

Jornada 30 (10-06-2012) Campo Fecha / Hora
PENYA BARCELONISTA SOLSONA "A" TECNOVIT ALFORJA CFS "A" PAVELLO MPAL. ESPORTS SOLSONA (D) 09-06-2012 - 19:00
BAR RESTAURANTE MORENO´S CFS "A" LA SEU D´URGELL CF SALA "A" PAVELLO MPAL. MAGRANERS (D) 09-06-2012 - 17:30
TORTOSA CD "A" ALCARRAS, F.S. "A" Pavello Firal Tortosa (Remolins) 09-06-2012 - 19:30
ALTAFULLA FS "A" FUTSAL PUIGCERDA "A" Pavello Municipal Altafulla 09-06-2012 - 18:30
MONT-ROIG CE "A" BOTARELL FC "A" Pavello Municipal Mont-roig del camp 09-06-2012 - 18:15
ANGELS AMPOSTA CE "A" BORGES, F.S. "A" Pavello Municipal Amposta 09-06-2012 - 17:00
SANT JULIA, C.E. "A" ALCOVER, C.E. "A" CENTRE ESP.ST.JULIA DE LORIA 09-06-2012 - 19:00
CAN VICENÇ LA PINEDA FS "A" AUTONAYOX TARREGA "A" Pavello Municipal La Pineda 09-06-2012 - 16:00

S'ha produït un error en aquest gadget